Type and hit ENTER
b2b-kombucha

B2B

Jeśli to czytasz i jesteś zainteresowany sprzedażą Kombuchy by Laurenta lub współpracą z nami to dobrze trafiłeś! Popularność i sprzedaż Kombuchy na całym świecie rośnie z roku na rok i wreszcie rośnie z każdym sezonem, także w Polsce i Europie.

Uważamy, że nasza kombucha jest jedną z najlepszych na polskim rynku. Kombucha by Laurent to oryginalna receptura, staranna selekcja smaków i bardzo precyzyjny proces warzenia. Jeżeli zatem interesuje Cię współpraca z nami to wiedz, że dokonujesz słusznego wyboru. Kombucha by Laurent jest efektem pasji młodego szefa kuchni, certyfikowanego dietetyka i prawdziwego orędownika detoksykacji. Powstaje z ogromnym zaangażowaniem, którego dopełnia pozytywna, lecznicza energia. Właśnie tego wszystkiego można spróbować w kombuchy.

Kombucha uważana jest za eliksir zdrowia – herbatę długowieczności lub po prostu smaczny i zdrowy napój.

Laurent spędzał wiele długich godzin w kuchni. Na początku stworzył więc recepturę pomagającą mu się maksymalnie skupić w pracy. Jej działanie było tak korzystne, że dzielił się nią ze swoimi przyjaciółmi i klientami. Kombucha stworzona przez Laurenta wzbudzała coraz większe zainteresowanie i tak narodziła się nowa, wyjątkowa marka Kombuchy.

Jest to produkt organiczny i kraftowy. Co więcej, jest już dostępny w całej Polsce, zaczynając od Gdańska poprzez Warszawę, aż do Zakopanego.

Oferujemy Ci współpracę ponieważ jesteśmy przekonani, że twoim klientom przypadnie do gustu fermentowana, lecznicza i wyjątkowa w smaku Kombucha. W końcu dzielenie się z ludźmi dobrą i przede wszystkim zdrową energią, to satysfakcja zarówno dla Ciebie, jak również i dla nas.

Opracowaliśmy 5 różnych smaków. Każdy z nich ma swoje wyjątkowe właściwości:

Fun & Fit – Acai Berry
Body Detox – Elderflower
Zdrowa – Sencha
Share Love – Wild Rose
Vibrant Ginger

 

Przed Wami całkowicie nowe smaki Kombuchy, które są inspirowane światem szampana:

Oak & Elderflower
Oak & Chocolate
Oak & White Grapes
Limited Edition Grapevine
Limited Edition Elixir of Love
Limited Edition Blanc of Floral
LA DIVINA COMMEDIA
LES FLEURS DU MAL
DON QUIJOT DE LA MANCHA

 

 

Jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie współpracy, naszym głównym celem jest dzielenie się naszą wspaniałą Kombuchą z jak największą liczbą osób. Weź udział w naszej misji i dajmy Kombuche wszystkim ludziom, którzy jej potrzebują i uwielbiają pyszny, orzeźwiający i przede wszystkim zdrowy napój.

 

Dobrze wiedzieć:

  1. Dostarczamy na terenie całej Polski, Europie i poza nią
  2. Dostarczamy duże ilości
  3. Oferujemy Kombuche z certyfikatem eco lub niecertyfikowaną
  4. Ceny Kombuchy by Laurent są konkurencyjne

Prosimy o składanie zamówień przez formularz poniżej lub drogą mailową pij@kombuchabylaurent.pl

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Polsce dzięki czemu dostawy odbywają się płynnie i docierają do naszych odbiorców na czas. Kombucha to napój wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Posiada bardzo długą tradycję a historia jego wytwarzania sięga kilkuset lat. Dziś staje się coraz bardziej mainstreamowy i ze względu na swoje właściwości – coraz bardziej pożądany. To jeden z najbogatszych i najbardziej aktywnych napojów bakteryjnych na rynku, który jednocześnie jest naprawdę smaczny.

Tym, co sprawia, że Kombucha By Laurent jest inna i wyjątkowa, jest geneza jej stworzenia i sposób, w jaki się rozwija. Motywem do produkcji Kombuchy by Laurent była prawdziwa miłość do tego herbacianego napoju oraz siły życiowej, która się w nim zawiera.

Pasja do żywego jedzenia leży w centrum naszego systemu wartości i jest podstawą produkcji Kombuchy by Laurent. Taka hierarchia znacząco zmieniła nasze życie.

Bycie wyspecjalizowanym, certyfikowanym dietetykiem integracyjnym oraz specjalistą od detoksykacji, stworzenie kombuchy wydawało się kolejnym, właściwym krokiem do zrobienia.

Obok samego produktu jego cena również pozostaje bardzo konkurencyjna na rynku europejskim i co najważniejsze na rynku polskim.

Cieszy nas fakt, że nasza kombucha bardzo przypadła Polakom do gustu, a rosnąca z każdym miesiącem produkcja i sprzedaż są tego najlepszym dowodem.

Pijąc Kombucha by Laurent pijesz energię, przygodę, prawdziwe zdrowie tym samym rozumiejąc potrzeby ludziego organizmu. To magiczny napój o czym możesz przekonać się zarówno Ty, jak również Twoi klienci.

Nie możemy się zatem doczekać realizacji Twojego pierwszego zamówienia. Tymczasem przesyłamy dużo pozytywnej energii w imieniu całego zespołu Kombucha by Laurent.

PACKSHOTY
Najnowsze wpisy
#kombuchabylaurent
B2B - oferta dla gastronomi, sklepów, dystrybutorów - Kombucha by Laurent