Type and hit ENTER
b2b-kombucha

B2B

Jeśli to czytasz i jesteś zainteresowany sprzedażą Kombuchy by Laurenta lub współpracą z nami to dobrze trafiłeś! Popularność i sprzedaż Kombuchy na całym świecie rośnie z roku na rok i wreszcie rośnie z każdym sezonem, także w Polsce i Europie.

Uważamy, że nasza kombucha jest jedną z najlepszych na polskim rynku. Kombucha by Laurent to oryginalna receptura, staranna selekcja smaków i bardzo precyzyjny proces warzenia. Jeżeli zatem interesuje Cię współpraca z nami to wiedz, że dokonujesz słusznego wyboru. Kombucha by Laurent jest efektem pasji młodego szefa kuchni, certyfikowanego dietetyka i prawdziwego orędownika detoksykacji. Powstaje z ogromnym zaangażowaniem, którego dopełnia pozytywna, lecznicza energia. Właśnie tego wszystkiego można spróbować w kombuchy.

Kombucha uważana jest za eliksir zdrowia – herbatę długowieczności lub po prostu smaczny i zdrowy napój.

Laurent spędzał wiele długich godzin w kuchni. Na początku stworzył więc recepturę pomagającą mu się maksymalnie skupić w pracy. Jej działanie było tak korzystne, że dzielił się nią ze swoimi przyjaciółmi i klientami. Kombucha stworzona przez Laurenta wzbudzała coraz większe zainteresowanie i tak narodziła się nowa, wyjątkowa marka Kombuchy.

Jest to produkt organiczny i kraftowy. Co więcej, jest już dostępny w całej Polsce, zaczynając od Gdańska poprzez Warszawę, aż do Zakopanego.

Oferujemy Ci współpracę ponieważ jesteśmy przekonani, że twoim klientom przypadnie do gustu fermentowana, lecznicza i wyjątkowa w smaku Kombucha. W końcu dzielenie się z ludźmi dobrą i przede wszystkim zdrową energią, to satysfakcja zarówno dla Ciebie, jak również i dla nas.

Opracowaliśmy 5 różnych smaków. Każdy z nich ma swoje wyjątkowe właściwości:

Fun & Fit – Acai Berry
Body Detox – Elderflower
Zdrowa – Sencha
Share Love – Wild Rose
Vibrant Ginger