Type and hit ENTER
213A9282

LIMITOWANA EDYCJA W KEGACH

Limitowana wersja Kombuchy inspirowane światem młodych win!

Skomponowana z jesiennych aromatów i zrodzona z pasji do naturalnych fermentów, zbliża klasyczną Kombuchę do świata win naturalnych, tworząc wyrafinowane i złożone doznania smakowe (wyczuwalne taniny, owoce, kwiaty i miód z czekoladą).

W naszych limitowanych wersjach Blanc Floral & Grapevine & Elixir of Love najbardziej drogocenne są drożdże, które odpowiedzialne są za powstawanie charakterystycznych bukietów zapachowych. Dlatego jesteśmy pewni, że nasz napój trafi do wszystkich poszukujących wytrawnych i niepowtarzalnych doznań smakowych.

Warto pamiętać, że nasza Kombucha to też świetna alternatywa dla alkoholu – musujący napój zawróci w głowie, ale bez procentów!

Dla wszystkich właścicieli różnego rodzaju konceptów gastronomicznych przygotowaliśmy ofertę z produktami Kombucha by Laurent, która jest skrojona pod porę roku i pod klienta, któremu warto już dziś zaproponować porcję zdrowia.

Do produkcji naszej Kombuchy użyliśmy specjalnego grzyba herbacianego, który dzięki większej zawartości drożdży wytwarza więcej witamin i jest źródłem aminokwasów. W tym wyjątkowym napoju znajdziemy witaminy z grupy B, takich jak B1, B2, B5, B6, B7, B9,B12, a także ergosterolu, który jest prekursorem witaminy D2.

ZAMÓW KOMBUCHE W TRZECH KROKACH:

 1. Wybierzcie smak dla swoich gości: owocowa, kwiatowa lub deserowa.
 2. Wybierzcie wersję Kombucha by Laurent: w butelkach lub KEGACH (NOWOŚĆ!)
  Wybierając kegi jest nie tylko bardziej ekonomicznie, elastycznie i nowocześnie, ale także z troską o środowisko.
 3. Serwujecie naszą kombuchę w restauracjach, koktajl barach, hotelach, na eventach i imprezach okolicznościowych, podczas rodzinnych spotkań i świąt.

Naszą limitowaną Kombuchą zechcesz podzielić się z rodziną, przyjaciółmi i gośćmi.

Spróbuj, a przekonasz się sam!

NAPISZ DO NAS!

 

  NAUKA I BADANIA

  Współpraca badawczo-rozwojowa w zakresie ulepszenia cech organoleptycznych oraz prozdrowotnych fermentowanego naparu herbacianego pomiędzy Kombucha by Laurent, a Instytutem Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Politechniki Łódzkiej.

  PACKSHOTY
  Najnowsze wpisy
  #kombuchabylaurent
  Kombucha w kegach - Kombucha by Laurent