Type and hit ENTER

LIMITOWANA EDYCJA

Limitowana edycja to kompozycja pasji do naturalnych fermentów, wiosennych aromatów i win naturalnych. Stworzyliśmy kombuchę, która dostarcza wyrafinowanych i złożonych doznań smakowych (wyczuwalne taniny, owoce, kwiaty i miód z czekoladą). W naszej Kombuchy Blanc Floral & Grapevine & Elixir of Love najbardziej drogocenne są drożdże, które odpowiadają za powstawanie charakterystycznych bukietów zapachowych. Dlatego jesteśmy pewni, że nasz napój inspirowany światem win naturalnych trafi do wszystkich osób poszukujących wytrawnych i niepowtarzalnych doznań smakowych.

Do produkcji Kombuchy użyliśmy specjalnego grzyba herbacianego, który dzięki większej zawartości drożdży wytwarza więcej witamin i jest źródłem aminokwasów. W tym wyjątkowym napoju znajdziemy witaminy z grupy B, takich jak B1, B2, B5, B6, B7, B9,B12, a także ergosterolu, który jest prekursorem witaminy D2.

213A8338
213A8330

GRAPEVINE

Wyraźna, odważna i orzeźwiająca limitowana edycja Grapevine, to jeden z naszych najbardziej wszechstronnych produktów. Jedną z rzeczy, które sprawiają, że picie jej jest przyjemnością – jest to, że ma szeroki zakres profili smakowych – co oznacza, że można ją łączyć z wieloma różnymi potrawami.

Winorośl będąca pierwiastkiem, z którego rodzą się te piękne winogrona, z których od wieków wytwarzamy wina, ma swoje magiczne, mistyczne i lecznicze właściwości. W połączeniu z naszą recepturą warto rozsmakować się w limitowanej edycji. W tym smaku duży nacisk położyliśmy na drożdże obecne w grzybie. Stworzyliśmy dla Ciebie prawdziwą miksturę zdrowia, w jej najsmaczniejszej formie.

Idealnie komponuje się z wieloma potrawami, od sałatek po owoce morza, kuchnię francuską lub polską, jesteś we właściwym miejscu, gdy szukasz najbardziej orzeźwiającego, złożonego i wyrafinowanego smaku.

213A8319

ELIXIR OF LOVE

Miłość jest podstawą życia, która daje energię. Zawiera intymność, pasję, zaangażowanie. Wiąże się to również z troską, bliskością, zaufaniem i przyciąganiem. Nasza limitowana edycja Elixir of Love jest jak miłość, może mieć różną intensywność, ale zawsze przyniesie Ci to wspaniałe uczucie. Zwłaszcza jeśli podzielisz się tym z ukochaną osobą.

Dominujące smaki Elixir of Love leżą w owocowości, słodyczy, żywiołowości i żywotności. W prezencie od mistycznej, wzmacniającej rośliny kakaowca oraz specjalnie stworzonemu Scoby nowa edycja jest bardziej aromatyczna i bogatsza w witaminy. Białe winogrona i czekolada przenikają podniebienie.

I oczywiście kombuchę Eliksir of Love najlepiej podawać schłodzoną, co czyni ją idealnym i wykwintnym napojem do dań z rybami, meksykańsko-greckimi potrawami i z deserami.

213A8324

BLANC FLORAL

Kiedy myślisz o wiośnie, możesz poczuć i wyobrazić sobie: zieleń krajobrazów, jaśniejsze dni i promienie słońca, które dają ciepło i energię… Dla nas oznacza to kwiaty, kolory, zapachy, żywotność… naturalne aromaty życia. I to jest dokładnie to, co dla Was stworzyliśmy.

Ta limitowana edycja jest absolutnie idealna i niezbędna na specjalną uroczystość lub na każdą okazję, którą chcecie uświetnić delikatnym blaskiem. Powstała z naturalnej fermentacji, jest świeża i ma piękne kwiatowe nuty z dobrze zrównoważoną kwasowością. Wyróżnia ją znacznie wyższa zawartość witamin i żywych bakterii, ponieważ stworzyliśmy specjalnego Scoby’ego, który jest znacznie bardziej drożdżowy, skoncentrowany i wypełniony siłą życiową.

Jest idealna dla tych, którzy lubią owocowo-kwiatowy aromat przywodzący na myśl wiosnę. Idealnie komponują się z lekkimi daniami kuchni azjatyckiej, czy dowolnymi warzywnymi potrawami. Kombuchy by Laurent Blanc Floral polecamy podawać schłodzoną jako napój samodzielny lub do obiadu. Blanc Floral, edycja limitowana, jest szczególnie dobra jako alternatywa dla białego wina i świetna jako aperitif.

PACKSHOTY
Najnowsze wpisy
#kombuchabylaurent
Kombucza szampańska - Kombucha by Laurent