Type and hit ENTER

GRAPEVINE EDYCJA

Grapevine edycja to kompozycja pasji do naturalnych fermentów, wiosennych aromatów i win naturalnych. Stworzyliśmy kombuchę, która dostarcza wyrafinowanych i złożonych doznań smakowych (wyczuwalne taniny, owoce, kwiaty i miód z czekoladą). W naszej Kombuchy Blanc Floral & Grapevine & Elixir of Love najbardziej drogocenne są drożdże, które odpowiadają za powstawanie charakterystycznych bukietów zapachowych. Dlatego jesteśmy pewni, że nasz napój inspirowany światem win naturalnych trafi do wszystkich osób poszukujących wytrawnych i niepowtarzalnych doznań smakowych.

Do produkcji Kombuchy użyliśmy specjalnego grzyba herbacianego, który dzięki większej zawartości drożdży wytwarza więcej witamin i jest źródłem aminokwasów. W tym wyjątkowym napoju znajdziemy witaminy z grupy B, takich jak B1, B2, B5, B6, B7, B9,B12, a także ergosterolu, który jest prekursorem witaminy D2.

213A8338
213A8330

GRAPEVINE

Wyraźna, odważna i orzeźwiająca limitowana edycja Grapevine, to jeden z naszych najbardziej wszechstronnych produktów. Jedną z rzeczy, które sprawiają, że picie jej jest przyjemnością – jest to, że ma szeroki zakres profili smakowych – co oznacza, że można ją łączyć z wieloma różnymi potrawami.

Winorośl będąca pierwiastkiem, z którego rodzą się te piękne winogrona, z których od wieków wytwarzamy wina, ma swoje magiczne, mistyczne i lecznicze właściwości. W połączeniu z naszą recepturą warto rozsmakować się w limitowanej edycji. W tym smaku duży nacisk położyliśmy na drożdże obecne w grzybie. Stworzyliśmy dla Ciebie prawdziwą miksturę zdrowia, w jej najsmaczniejszej formie.

Idealnie komponuje się z wieloma potrawami, od sałatek po owoce morza, kuchnię francuską lub polską, jesteś we właściwym miejscu, gdy szukasz najbardziej orzeźwiającego, złożonego i wyrafinowanego smaku.

213A8319

ELIXIR OF LOVE

Miłość jest podstawą życia, która daje energię. Zawiera intymność, pasję, zaangażowanie. Wiąże się to również z troską, bliskością, zaufaniem i przyciąganiem. Nasza limitowana edycja Elixir of Love jest jak miłość, może mieć różną intensywność, ale zawsze przyniesie Ci to wspaniałe uczucie. Zwłaszcza jeśli podzielisz się tym z ukochaną osobą.

Dominujące smaki Elixir of Love leżą w owocowości, słodyczy, żywiołowości i żywotności. W prezencie od mistycznej, wzmacniającej rośliny kakaowca oraz specjalnie stworzonemu Scoby nowa edycja jest bardziej aromatyczna i bogatsza w witaminy. Białe winogrona i czekolada przenikają podniebienie.

I oczywiście kombuchę Eliksir of Love najlepiej podawać schłodzoną, co czyni ją idealnym i wykwintnym napojem do dań z rybami, meksykańsko-greckimi potrawami i z deserami.

213A8324

BLANC FLORAL

Kiedy myślisz o wio