Type and hit ENTER

PLATINIUM EDITION

Platinium edition – czyli piękna kolekcja najlepszych w Europie regionów winiarskich, najsłynniejszych pisarzy oraz najwyższej jakości ziół i kwiatów. Dziś chcemy podzielić się z Wami naszym największym dziełem, inspirowanym krajami oraz wybitnymi twórcami i ich dziełami. Dzięki współpracy polsko-francuskiej ożyła wyjątkowa kombucha, która zabiera nas w magiczną podróż degustacyjną. Specjalne podziękowania dla naszego przyjaciela Bena Younès, który jest twórcą koncepcji i smaków.

213A7549
213A1209

WŁOCHY LA DIVINA COMMEDIA

Kombucha La Divina Commedia, przenosi nas do serca Włoch. Zapach sycylijskiej cytryny i mandarynki sprawi, że poczujesz się zmysłowo i cudownie. Owocowe nuty na podniebieniu tworzą gładkie, świeże i kremowe smaki z subtelną kwasowością. Aromaty, smaki i doznania tego musującego przysmaku ukoją Twoje podniebienie i duszę. Wzbogacona odrobiną najwyższej jakości miodu daje boski efekt uspokojenia.

Zainspirowana jednym z najsłynniejszych poetów na ziemi Dante Alighieri i najlepszymi regionami winiarskimi w Europie. To naprawdę wyjątkowa kombucha. Dante powiedziałby: „Piękno budzi duszę do działania”. Ta włoska edycja jest wyjątkowa, dopracowana i wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. To czysta przyjemność, jak czytanie najbardziej romantycznego wiersza.

213A1199

FRANCJA LES FLEURS DU MAL

Niech żyje Francja! Nie ma nic bardziej kojącego niż lawenda. W tej kombuchy osiągnęliśmy mistrzostwo. Piękna kolekcja najlepszych na świecie regionów winiarskich, najsłynniejszych pisarzy oraz najwyższej jakości ziół i kwiatów. Jesteśmy na południu Francji, gdzie spotykają się rozległe pola lawendy i kwiatów. Kwiatowo-ziołowa intensywność jest jak poemat o miłości, krystaliczne iskierki sprawiają, że Twoje doznania tańczą w najbardziej wyrafinowany sposób. Ten napój jest pełen namiętności i erotyki. Prawdziwe mistrzostwo rytmu, jak nieskończone pisma Charlesa Baudelaire’a. Słodycz, jaką daje naturalny miód to prawdziwe osiągnięcie. Przygotuj się, by być pod wrażeniem tego kwiatu i ziół. „Charles Baudelaire” powiedziałby „Piękne jest zawsze dziwaczne”.