Type and hit ENTER
dzien2 (51)

KOMBUCHA BY LAURENT

Otwórz butelkę! Obudź przyjazne bakterie i drożdże. Twoje ciało i umysł poczują energię prawdziwej Kombuchy, która od najdawniejszych czasów pobudza Japończyków i całą Azję. Probiotyki, aminokwasy, antyoksydanty oraz żywe kultury bakterii – w tym magicznym płynie jest cała masa zdrowia. 

Najlepiej smakuje schłodzona. Warzę ją codziennie. Z najlepszych składników. Dla siebie. Dla Ciebie. 

Kombucha wywodzi się ze wschodnich Chin i znana jest od ponad 2000 lat. Wg legendy nazwa napoju pochodzi od koreańskiego medyka Kombu, który uzdrowił Cesarza Japonii za pomocą sfermentowanej herbaty (Cha). Naturalna fermentacja sprawia, że kombucha jest bogata w witaminy i pozytywne bakterie. Przyczynia się do poprawy trawienia, zwiększenia odporności i odzyskania naturalnej równowagi w organizmie. To, co dla nas najważniejsze, to tworzenie kombuchy na bazie tylko najlepszych i naturalnych składników z ekologicznych upraw. Nie znajdziesz tu żadnych E lub dziwnych liczb!

Kombucha to napój na bazie herbaty, który powstaje w procesie fermentacji. Fermentacja zachodzi, gdy przyjazne bakterie, drożdże i enzymy (inaczej probiotyki) konsumują cukier zawarty w słodkiej herbacie. Każda kombucha na świecie powstaje na bazie cukru, ale my stosujemy tylko ekologiczny, surowy cukier w niezbędnej dla procesu ilości. Herbata w kombuchy jest jednego pochodzenia – pozyskujemy wyłącznie organiczne liście. Starannie dobieramy owoce i przyprawy, by uzyskać zdrowy i pyszny smak. Jeśli napar wykonany jest w sposób naturalny i właściwy, pozyskanie jednej butelki może zająć aż do kilku tygodni. Kombucha pomaga zrównoważyć Twoje ciało, a kiedy twoje ciało jest w równowadze, Ty naturalnie czujesz się lepiej!

Kombucha to szereg korzyści zdrowotnych, które od tysięcy lat wpływają na jej rosnącą popularność. 

DOBRZE WARZONA KOMBUCHA:

• jest bogatym źródłem probiotyków
• zawiera antyoksydanty
• zabija w jelitach niezdrowe bakterie
• zmniejsza ryzyko choroby serca
• pomaga w walce z cukrzycą typu 2
• chroni przed nowotworami
dzien2 (50)

HEALTHY SENCHA

Liście senchy  suszone od razu po zerwaniu – dzięki czemu zatrzymują więcej składników o leczniczych właściwościachKombucha Healthy Sencha przywraca ciału naturalną równowagę oraz pomaga czuć się dobrze. Ma klasyczny przyjazny smak, który pasuje do każdej pory dnia.  

Sencha to jedna z najpopularniejszych odmian japońskiej zielonej herbaty liściastej. Od wieków ceniona za swoje niezwykłe właściwości. Czy wiesz, że sencha jest stosowana w profilaktyce nowotworów, zapobiega cukrzycy i chorobom serca? Do wszystkich pozytywnych efektów liści senchy dodaliśmy pyszny smak! 

GINGER

VIBRANT GINGER

Kombucha z imbirem to wulkan energii. Ten niezwykły korzeń ma wiele leczniczych właściwości: łagodzi objawy zmęczenia, oczyszcza drogi oddechowe, a nawet potrafi uśmierzyć ból. Do tej partii kombuchy dodałem dużo świeżego imbiru – z pewnością zaraz to poczujesz.

Afrodyzjak, przyprawa, dodatek do perfum i kosmetyków, środek leczniczy  – trudno o bardziej wszechstronny korzeń niż imbir.  Wspaniale rozgrzewa cały organizm, obłędnie podbija smak, zwiększa koncentrację umysłu i wydajność. Kombucha z imbirem to wybór dla tych, którzy potrzebują pozytywnego doładowania baterii. 

dzien1 (9)

FUN & FIT ACAI BERRIES

Sposób na piękną sylwetkę? Jagody acai to owoce stworzone, by utrzymać Cię w formie. Do swojej wersji kombuchywybieram jagody z ekologicznych upraw, gdzie ziemia jest bogata w mikroelementy i witaminy.

Małe i niepozorne jak swojskie borówki, a jednak obdarzone mocą. Jagody acai mają dobroczynny wpływ na ciało. Jeśli szukasz maleństwa, które pomoże Ci zredukować wagę jagody acai będą dobrym wyborem. Odpowiedzialne za to są między innymi związki fenolowe, które zawarte są w ich soku. Zapomniałem wspomnieć, że poza tym zawierają antyoksydanty, czyli hamują proces starzenia się. Jest moc!

dzien3 (52)

BODY DETOX BLACK LILAC

Poczuj się najzdrowszą wersją siebie! Czarny bez to eliksir zdrowia i młodości: ma zastosowanie w leczeniu, w kosmetyce i przy oczyszczaniu organizmu. Ach, byłbym zapomniał: czarny bez także obłędnie smakuje.

Czas na oczyszczenie. Czarny bez nie bez przyczyny nazywany jest naturalnym antybiotykiem. Ma działanie uspokajające, oczyszczające i przeciwwirusowe. Od wieków stosuje się go w naturalnej terapii organizmu. W formie pysznej kombuchy pomoże Ci odzyskać zdrowie i równowagę organizmu. 

Najnowsze wpisy
#kombuchabylaurent
Kombucza - co to jest - Kombucha by Laurent